Kā veikt pieprasījumu?

Lūk, ērta procedūra veiksmīgai un ātrai personalizēta sporta apģērba pasūtījuma noformēšanai Eleven Sportswear Latvia. Ja vēlaties pakonsultēties, droši 

  • zvaniet: +37125555524
  • rakstiet: info@eleven-sportswear.lv

1. Klienta vēlmes un produktu izvēle

Nosūtiet mums jūsu sākotnējās vēlmes konkrētam produktam vai produktu grupai. Būtu vēlams iekļaut grafiskā dizaina elementus (logo, krāsu vēlmes, dizaina elementi, kāds labs piemērs) vai vēlmju izklāstījumu. 

  • ilustrācija, zīmējums, fotogrāfijas derēs - pārējo izdarīs mūsu dizaineri
  • nepieciešams norādīt vēlamo produktu kvantitāti

2. Cenas piedāvājums

Eleven komanda nosūta cenu piedāvājumu. Lūgums ņemt vērā, ka 3XL un 4XL izmēriem tiek piemērots 10% uzcenojums.

3. Pasūtījuma apstiprinājums

Ja klients piekrīt piedāvājumam, Eleven gaidīs, ka tiek nosūtīts:

  • grafiskie materiāli vektora formātā (.cdr, .eps, .pdf)
  • bildes ar minimālo izšķirtspēju 300 dpi (logo and bildes no interneta parasti neatbilst vēlamajai izšķirtspējai)
  • vēlamo krāsu specifikācija: PANTONE vai CMYK formāts
  • mūsu printeri izmanto specifikāciju 'black C: 50 M: 50 Y: 50 K: 100'

4. Grafisko elementu sagatavošana

Mūsu grafiskais meistars apstrādās dizainus, balstoties uz iesūtītajiem dokumentiem un vēlmēm. Ja ir vēlēšanās, jums ir iespēja izveidot arī pašiem savu dizainu ar mūsu sagatavi (template). Ja dizainu izstrādā Eleven dizaineri, tam tiks piestādīta vienreizēja samaksa 25 EUR + PVN.

5. Dizaina apstiprināšana

Jūs apskatiet mūsu sagatavoto dizainu un izsakiet komentārus - apstiprinām vai nepieciešamas izmaiņas? Ja nepieciešams veikt izmaiņas, zvaniet vai rakstiet. Tiesa, visas izmaiņas vajag apstiprināt rakstiski, lai nerastot pārpratumi!

6. Materiālu un krāsu apskate

Eleven komanda radīs demo produktu no vēlamā dizaina sagataves, lai klients var apstiprināt 1) grafiskos elementus, 2) materiālu un 3) krāsas. 

7. Materiālu un krāsu apskate - apstiprināta

Tiek apstiprināts makets ar klienta vēlamajām krāsām, materiālu, kvalitāti u.c. Klients veic galējo apstiprinājumu vai pieprasa izmaiņas. Šīs galējās izmaiņas jāapstiprina rakstiski.

8. Izmēru saskaņošana

Klients var pieprasīt testa produktu nosūtīšanu vai apskati Eleven Sportswear Latvia veikalā Rīgā, Dzelzavas 120G. Līdz ar šo soli klients var uzmērīt konkrēto modeli un pārliecināties par lielisku saderību.

9. Precīza pasūtījuma veikšana

Grafiskie elementi saņemti - check! Materiālu un krāsu apskate produktam - check! Izmēru un materiālu apstiprināšana - check! Klients nosūta galējo pasūtījumu ar precīzu skaitu produktu.

10. Produktu ražošana un piegāde

No šā brīža, pasūtījuma veikšanas un tā pilnas apmaksas, uzsākam produktu ražošanu un tie nonāks pie klienta 3 līdz 6 nedēļu laikā. Precīzs piegādes laiks atkarīgs no produktu specifikācijas.