Polsteri

Komfortam uz sēdekļa velobraucienā ir ļoti liela nozīme, un sāpoša pēcpuse var izbojāt pat vispatīkamākos braucienus. Tamdēļ mēs izmantojam augstākās kvalitātes polsterējuma materiālus ar teicamām atsauksmēm. ELEVEN sadarbojas ar top līmeņa Itālijas ražotājiem T.M.F., kas ir aktīvi līderi savā industrijā jau kopš 1984. gada. active-man

T.M.F. ACTIVE vīriešu 3D

Populārākais vīriešu polsterējuma modelis ar trīs līmeņiem. Augstas kvalitātes blīvās putas, funkcionāli materiāli, bez šuvēm, anatomiska forma un elastība kustības brīvībai, prasmīgi atvaira sviedrus un mitrumu, kā arī viegli mazgājams un ātri žūstošs.

T.M.F. ACTIVE sieviešu 3D

Populārākais sieviešu velo bikšu polsterējuma modelis ar trīs līmeņiem. Augstas kvalitātes blīvās putas, funkcionāli materiāli, bez šuvēm, anatomiska forma un elastība kustības brīvībai, prasmīgi atvaira sviedrus un mitrumu, kā arī viegli mazgājams un ātri žūstošs.

T.M.F. BODY MAP vīriešu 4D

Augstas kvalitātes četru līmeņu vīriešu polsterējums ar antibakteriālām īpašībām profesionāļiem un iesācējiem - visu līmeņu riteņbraucējiem. Augstas kvalitātes blīvās putas, funkcionāli materiāli, bez šuvēm, anatomiska forma un elastība kustības brīvībai, prasmīgi atvaira sviedrus un mitrumu, kā arī viegli mazgājams un ātri žūstošs.

T.M.F. BODY MAP sieviešu 4D

Augstas kvalitātes četru līmeņu sieviešu velo bikšu polsterējums ar antibakteriālām īpašībām profesionāļiem un iesācējiem jeb visu līmeņu riteņbraucējiem. Augstas kvalitātes blīvās putas, funkcionāli materiāli, bez šuvēm, anatomiska forma un elastība kustības brīvībai, prasmīgi atvaira sviedrus un mitrumu, kā arī viegli mazgājams un ātri žūstošs.

elite man

ELITE vīriešu 4D

Vīriešu velo bikšu polsteris nopietniem riteņbraucējiem - sacensībām un gariem velotreniņiem. Izgatavots no mikrošķiedrām ar antibakteriālām īpašībām. Ļoti elpojošs un teicami atvaira mitrumu. Plānojat braukt garos braucienos, pat virs 6 stundām? Elite 4D vairāku līmeņu putu materiāls ar dažādu blīvumu labāk apsorbē triecienus un palīdz saglabāt komfortu īpaši garos braucienos.

ELITE sieviešu 4D

Sieviešu velo bikšu polsteris nopietnām riteņbraucējām - sacensībām un gariem velotreniņiem. Izgatavots no mikrošķiedrām ar antibakteriālām īpašībām. Ļoti elpojošs un teicami atvaira mitrumu. Plānojat braukt garos braucienos, pat virs 6 stundām? Elite 4D vairāku līmeņu putu materiāls ar dažādu blīvumu labāk apsorbē triecienus un palīdz saglabāt komfortu īpaši garos braucienos.

T.M.F. TT

 Polsteris triatlona biksēm un kombinezoniem (overalls). Tā forma un vieglais svars netraucēs skrienot un peldot. Ātri žūstošs.

T.M.F. KIDS

 Anatomiskas formas polsteris bērniem, viegli mazgājams un ātri žūstošs. Elpojošs un labi tiek galā ar sviedriem.