Par mums

Eleven Sportswear Latvia ir sporta apģērba un aksesuāru brends ar galveno bāzes mītni jeb ražotni Čehijā. Latvijā esam atpazīstami kopš 2017. gada, iepriecinot aktīva dzīvesveida cienītājus ar kvalitāti, košām krāsām, mūsdienīgu dizainu un pozitīvu enerģiju. Tas viss tiek pārraidīts Eleven produktos: kompresijas zeķes, sporta un siltās cepures, galvas jeb sviedru lentes, skriešanas cimdi, termo zeķes, sporta krekli, riteņbraukšanas apģērbs, īsās un garās sporta zeķes. Saraksts turpinās. 

Eleven veikals atrodas Rīgā (Dzelzavas iela 120G, Evelostore telpas), kur ikviens var iepazīties ar mūsu preču klāstu un aplūkot to dzīvē. Ja Rīga tomēr ir pārāk tālu, visos četros gadalaikos mūs var satikt dažādos sporta pasākumos visā Latvijā, kā Stirnu Buks taku skriešanas seriālā, Skrien Latvija posmos un ziemas slēpojumos.

Patīk mūsu dizaini un vēlaties radīt savu? Nekādu problēmu! Nodrošinām ātru kvalitatīva sporta apģērba izgatavošanu individuāliem sportistiem, komandām un kompānijām. Mūsu klienti īpaši iecienījuši galvas lentes un dažāda stila/siltuma cepures. Lepojamies par Eleven un Stirnu Buks taku skriešanas seriāla sadarbību, kā rezultātā esam radījuši Stirnu Buks 2020 un 2019 oficiālo aksesuāru līniju. Individuāls sporta apģērbs un aksesuāri unikālā dizainā piegādāti arī tādiem klientiem kā Siguldas, Salaspils un Valmieras pilsētas dome, Latvijas Basketbola savienība, Evelo Team un Riga Ironman Team komandas u.c.

Kāpēc Eleven? Nosaukuma pamatā ir arī stāsts ap ciparu '11', kas rotājis kompānijas dibinātāja iecienītu beisbola kreklu. Dibināts 2004. gadā, Eleven gadu gaitā guvis neatsveramu pieredzi, to transformējot savos produktos un piedāvājot unikālus sporta aksesuārus ar savu rokrakstu. Tie visi plašā klāstā ar lepnumu tiek ieskicēti, izstrādāti un ražoti Jablonecā, netālu no Liberecas. Sporta apģērbs plašam aktivitāšu spektram - riteņbraukšana, skriešana, vieglatlētika, triatlons, slēpošana, citi sporta veidi, relaksējoša joga, pārgājieni, piedzīvojumi kalnos, ikdienas gaitas -, augstas kvalitātes ražošanas tehnoloģijas, inovācija un kvalitatīvi materiāli - šīs iezīmes raksturo mūsu Eleven Sportswear brendu.


Sublimācijas printēšanas
 metodē izmantojam japāņu printerus Mimaki, itāļu krāsas J-Teckna un šveiciešu papīru Transjet ar FSC sertifikātu. Šādas sublimācijas metodes procesā ar temperatūras un spiediena palīdzību krāsas pārtop gāzē, kā rezultātā tiek nodrošināts perfekta krāsu pārnešana auduma šķiedru struktūrā, ko nodemonstrē mūsu kompresijas zeķes. Līdz ar to uz auduma tiek printēra noturīga, spēcīga un paliekoša krāsa ar teicamu izturību.

Augstas kvalitātes audumi tiek rūpīgi testēti un izvēlēti sadarbībā ar Itālijas brendiem Plastotex, Carvico, M.I.T.I., francūžu ESF un citiem. Produkti un materiāli tiek uzmanīgi pārbaudīti pirms nonākšanas kompānijas 'portfolio' un ražošanā.

Šūšanas procesi, materiālu griešana, tālāka rediģēšana un šķirošana notiek ar Eleven Sportswear profesionālo darbinieku komandu, izmantojot CAD programmatūru. Produktus un paraugus izgatavo mūsu pieredzējušie šuvēji Eleven Sportswear darbnīcā, kas atrodas galvenajā mītnē Jablonecā. Lai nodrošinātu pastāvīgi augošos ražošanas apmērus un lielo pieprasījumu, atvērtas vairākas papildus darbnīcas visā Čehijā.

Dizains: lai mūsu klienti un partneri visā Eiropā būtu laimīgi un saņemtu aizraujošus sporta produktus, esam radījuši mūsu pašu dizaina studija. Šeit tiek izstrādāti dizaini, kādus vēlas klienti, kā arī radīts viss nepieciešamais gludam produktu ražošanas procesam un preču piegādei laikā.

Kvalitātes kontrole ir atslēgas faktors, un pirms produktu nosūtīšanas tie visi tiek pārbaudīti un salīdzināti ar pasūtījuma sarakstiem. Pirms pakošanas katrs sporta aksesuārs vai sporta apģērbs - kompresijas zeķes, riteņbraukšanas zeķes, ziemas cepures, galvas saites - tiek marķēts ar aprakstu, izmēru un citiem rādītājiem, kam tālāk seko vizuālā inspekcija, dokumentu atskaite un produktu izsūtīšana klientiem.